Viete, ako vylepšiť domov?


Ak nechcete patriť k ľuďom, ktorí sú zaneprázdnení a máte pocit, že veci nie sú úplne dokonalé, mali by ste sa pozrieť na to, čo je naozaj okolo vás a ako by ste sa mali zamerať na to, čo je pre vás naozaj to podstatné a naozaj také dôležité, že sa vám tomu nebude chcieť veriť. Niekedy sú veci ťažké a niekedy neviete, čo by ste mohli urobiť preto, aby boli lepšie. Ale napriek tomu to bude vždy len na vás. A vždy to bude len o tom, aby ste mali doma maličkosti a aby boli všetky skutočne dokonalé. Občas sa len musíte pozrieť na to, aby boli veci dokonalé a aby boli veci lepšie, než kedykoľvek predtým. Záleží však len na tom, aby boli veci krásne a aby záležalo na tom, čo je naozaj pre vás to podstatné.
 žena na schodišti
Pre každého je dôležité niečo iné, no napriek tomu by ste mali urobiť všetko preto, aby boli veci úžasné a aby ste dokázali urobiť všetko preto, aby boli veci krásne, a to teda aj bez toho, aby ste mali nejaké výčitky. Aj keď by ste nikdy nečkalai, že sú pre vás niektoré veci zvláštne, asi by vám malo byť jasné, že vzácnosť je niečo, čo sa naozaj cení a s čím by ste mali rátať.
 zábradlí v knihovně
Väčšinou je každému jasné, čo by mal robiť a aj keď im to jasné, nie je, mali by ste s az niečoho tešiť. Keď chcete, aby boli veci dokonalé, ide len o postavenie. Takže, čo máte naozaj doma? Antikorové zábradlie  by malo byť pre vás naozaj podstatné. Hoci by ste sa mali pozrieť na veci, ktoré sú okolo vás, asi by ste sa mali pozrieť v prvom rade na to, aby boli veci dokonalé. Aj keď je vám jasné, že na niektorých veciach by ste mali pracovať, je to vždy hlavne o tom, aby ste sa tešili. Aby ste boli spokojný. A aby bolo všetko naozaj úžasné. Viete, čo je naozaj podstatné? Keď to viete, mali by ste sa toho držať a keď to neviete, tak by ste to mali zistiť. Väčšinou je to naozaj len o tom, aby ste mali všetko podstatné.