Prečo sú deti a dospeláci chorí?

Choroba sa vyskytuje ako spôsob, ako uspokojiť potreby, ktoré nie je možné uspokojiť iným spôsobom.
1. Postarajte sa o seba bez viny
Lieky, všetky druhy výrobkov starostlivosti, drahé testy, postupy, vyšetrenia – to všetko sa vám poskytuje len preto, že ste chorý. Vyskúšajte rovnakú sumu, ktorú môžete minúť na služby štylistu alebo masážneho kurzu.

buňky

2. Právo na odpočinok
Paradoxom je, že väčšina moderných žien, dokonca aj na voľnej nohe alebo na voľnom programe, stále žije podľa princípu, ktorý hovorí: „Žena má iba dva prípady, keď nedokáže nič robiť. Je to tehotenstvo alebo choroba. “ A náš celý systém je postavený na tomto princípe. Dieťa nemôže ísť do školy, ak nechce. Existuje len jeden dôvod, prečo môže vynechať školu – ide o chorobu. No, nie je to absurdné ?!
3. Právo na starostlivosť o svojich blízkych
Príležitosť cítiť sa ako žena, o ktorú sa stará. Nejakým spôsobom nie je obvyklé, aby sme sa starali o „silné, inteligentné a úspešné“, najmä o tých, ktorí sa môžu postarať o seba.

4. Pozorujte príbuzných a priateľov
Choroba je spôsob, ako sa cítiť zvláštne, hodné pozornosti. Diskutujú o vás, oni hovoria o vás. Stanete sa „témou dňa“. A čím viac vírenie a komplikovanejšie ochorenie, tým viac „oops a ahahs“.
5. Rešpektujte
Osoba, ktorá trpí strašným utrpením spolu so svojou ľútosťou a súcitom, dokonca aj s myšlienkami: „Pane, Bože, nech ma to …“ vyvoláva úctu. 

léky

6. Schopnosť nevyriešiť to, čo je potrebné vyriešiť.
Keď je dieťa vážne choré, myšlienka rozvodu bude musieť byť odložená. Vlastné silné ochorenie núti odložiť nové projekty a zmenu akéhokoľvek druhu činnosti. Dlhodobá starostlivosť o milovaného človeka je dobrým dôvodom na to, aby ste sa nespýtali na osobný život a kariéru.
7. Možnosť pozastavenia, pomalosti, počúvania seba
V prípade choroby sa život dramaticky spomalí a niečo, čo bolo predtým ignorované a nezaznamenané, sa dostalo do popredia. Každý dych, ktorý urobíte, sa stáva dôležitým krokom.
 
8. „Posledná vôľa umretia“
Zvyčajne je počúvať túžby chorého človeka a keď ste chorí, môžete konečne donútiť svojho manžela, aby upevnil kohútiky a pripevnil pádu na dverách. Nehovoriac o ďalších globálnych požiadavkách.
9. Pozrite sa na svet z druhej strany.
Choroba vám umožňuje vstúpiť do inej reality. Ak ste museli stráviť niekoľko hodín pozeraním televízora a rozprávok, viete o čom hovorím.
10. Prehodnoťte svoj život
Vážna choroba vás prinúti premýšľať o tom, na čo ste predtým radšej nepomysleli.  Ak máte choré dieťa, zaprisaháte sa, že nabudúce bude všetko inak, však?