Odreaguj sa od vysokej školy

Študovať na vysokej škole nie je jednoduché. Vyžaduje to veľa učenia a sebazaprenia. Niekedy nastanú situácie, keď ani nevieme, prečo nás vlastne z danej skúšky vyhodili. Nevieme, čo sme pokazili, pretože sme vlastne všetko vedeli. Keby tam ideme druhý krát a napíšeme to isté, tak možno tú skúšku aj spravíme. To sú také záhady školského života, ktoré sprevádzajú takmer každé štúdium na vysokej škole. Nič s tým nenarobíme, len sa musíme prispôsobiť situácii. Tak ako sme sa prispôsobili teraz tejto situácii s koronavírusom a vzdelávame sa cez internet prostredníctvom online hovorov a podobne.

gorgeous-1230167_1920

Aj ty máš však pocit, že toho štúdia a povinností je zrazu viac? Že si učitelia kompenzujú svoje právomoci a nechávajú viac učenia na študentoch namiesto toho, aby ich vzdelávali oni sami? Už to viac nezvládneš? Povinnosti sa ti kopia a ty nestíhaš? Si neefektívny, pretože pracuješ a učíš sa takmer celý čas, čo máš k dispozícii a už viac nedáš? Je nejaké riešenie, ktoré by ti pomohlo z tohto začarovaného sveta učenia sa?

sexy-2664787_1920

Vypni. Potrebuješ, aby sa tvoja myseľ opäť nanovo nakopla a zregenerovala svoje bunky. Takto sa dlhodobo nedá fungovať na sto percent. Isto by si to niečo odnieslo. Najlepšie zrelaxuješ na eskorte v Košiciach. Môžeš to spojiť s príjemným výletom, spoznáš trochu niečo nové a zároveň si tvoja myseľ dokonale odpočinie pri fyzickej aktivite. Pri takej fyzickej aktivite, ktorá je na tento druh problémov tá najlepšia. Zaručene vyrieši tvoju zaneprázdnenosť a ty sa vrátiš plný síl opäť do rodiska. Budeš mať vyriešené svoje problémy vo vnútri, zrelaxuješ, užiješ si, aj si trochu zacestuješ – či už ďalej alebo bližšie a nakoniec to bude všetko na dobrej ceste, uvidíš. Ja si myslím, že takéto rozptýlenie ti jednoznačne pomôže k lepšiemu prežívaniu štúdia na vysokej škole a zároveň ťa pripraví na ťažšie skúškové obdobie, kedy budeš potrebovať svoju koncentráciu na sto percent. Ak nie aj na viac.

About the Author

You may also like these