Nikdy nenakupujte v nedeľu

Nedeľa je posledný deň v týždni, kedy by sme mali ešte dostatočne zrelaxovať, aby sme v zdraví a v pohode prežili ďalší týždeň. Nie vždy sa to však dá. Musíte rátať s tým, že cez týždeň nestihneme nakúpiť a preto sa vyberieme na nákupy práve v NEDEĽU.
 nákupná ulička.jpg
Ale, ja by som vám to vôbec neodporúčala. Z vlastnej skúsenosti.
 
Včera bola nedeľa. Už dlho sme sa chystali ísť kúpiť kuchynskú linku a rôzne veci do bytu. Tak sme sa vybrali v NEDEĽU. Boli sme obidvaja doma a mali sme čas.
 
Cesty boli celkom dosť plné, ale stále sa to dalo celkom zdržať. Už sme zvyknutý. Ale keď sme pred obchodom nemali takmer kde zaparkovať, tak to bolo už dosť jasné výstražné znamenie, že tam ani nemáme chodiť. Vyberáme si teda kuchynskú linku. Keď si konečne vyberieme (však to poznáte, žiadna vám tak dobre nevyhovuje, na každej je niečo, čo vám vadí), tak neviete nájsť žiadneho predavača. Jedného zbadáte, tak za ním utekáte, ale vám len odvrkne, že nemá na vás čas. Úžasné. Po dlhotrvajúcej chvíli nájdete ďalšieho a poviete mu, že si prosíte danú kuchynskú linku. Pozrie do počítača a povie vám, že ju nemajú na sklade a dodacia doba je 4-6 týždňov. Hoci tam na nej je napísané, že JE SKLADOM. Ďakujem fakt… Takže sa musíte pýtať na každú kuchynskú linku, či ju majú, hoci tam je nápis, že je skladom. Perfektne vymyslené, naozaj. A mimochodom, tú kuchynskú linku, čo majú na internete, tam ani nemajú. A na internete je napísané, že majú dodanie do 5tich dní. Potom keď prídete domov znechutení ešte zistíte, že keď si to objednáte cez internet, tak získate zľavu 10 percent. No, načo tam teda vôbec chodiť. Naozaj neskutočné. Okrem toho je všade veľa ľudí, predavači sú nervózni a nemajú na vás čas.
 nákup cez internet.png
Naozaj neodporúčam. Keď sa chcete presvedčiť o mojich slovách, kľudne to môžete vyskúšať, ale neodporúčam vám kaziť si nervy. Máte ich predsa len jedny, tak si ich šetrite.